Kim jesteśmy

Przed naszym pierwszym spotkaniem wolimy się przedstawić. Oto nasi specjaliści, którzy będą towarzyszyć Ci we wzroście Twojej firmy.

Język Wartości

Robert Hałuza

CEO/Marketing

Prowadzi Język Wartości od blisko 2 lat. Jako specjalista marketingowy/copywriter wspomógł już ponad 50 startupów i firm. Szkolił się m.in. u Szymona Negacza, Pawła Tkaczyka i Social Tigers. Swoje zamiłowanie do zrozumiałego przekazywania wartości odkrył i szlifował pracując jako nauczyciel w poznańskich szkołach podstawowych. W wolnych chwilach zajmuje się muzyką i wychowywaniem dzieci.

Język Wartości

Szymon Stolarek

Twórca treści

Gdy zlecicie nam pracę nad copywritingiem, poznacie Szymona - ogromnego pasjonata technologii. To człowiek, którego palce wyprodukowały już setki tysięcy słów treści technicznych. Ceniony przez naszych klientów za bardzo dokładne podejście do tematów, o których pisze. Studiuje na Wydziale Fizyki UAM, jest realizatorem dźwięku w poznańskim klubie Schron. Miłośnik jaszczurek, smartfonów BlackBerry. Producent muzyczny (pracował m.in. z Mandaryną, Brainfreezerem, Kabaretem Hrabi), autor wydanego własnym nakładem albumu Dub Therapy.

Język Wartości

Sebastian Krzewiński

Grafik/Web Developer

Zajmuje się projektowaniem stron www, sklepów i grafiki dla projektów, które obsługujemy. Na swojej drodze zawodowej realizował bardzo wiele zleceń z ogromnej ilości branż. Posiada certyfikaty poświadczające jego umiejętności.. Po pracy lubi gotować, grać na gitarze i rozgrywać ze znajomymi kolejne partie w gry planszowe. Pochwalimy się, że prace Sebastiana wielokrotnie zyskiwały duże uznanie wśród naszych klientów.

Język Wartości

Katarzyna Kasak

Tłumaczka

Pasjonatka technologii. W Języku Wartości odpowiada za tłumaczenie i dostosowywanie treści na język angielski. Szlify zdobywa studiując Lingwistykę Stosowaną (angielski/hiszpański) o specjalizacji technicznej na Politechnice Śląskiej. Wielokrotnie zadziwiała nas swoją prędkością i dokładnością pracy. W wolnych chwilach uwielbia zaczytywać się w literaturze fantasy oraz grać w gry wideo, planszowe i RPG.